Wyjątkowe wypieki

nasza cukiernia

Jesteśmy świadomi, jak bardzo potrzebujecie słodkości. Specjalnie dla Was nasi cukiernicy codziennie od wczesnych godzin porannych ciężko pracują, aby każdy z Was mógł po posiłku oddać się smakom naszych wspaniałych wypieków. Nasz zespół to ludzie z pasją. 

Nasze Ciasta

Na zamówienie

W naszej pracowni przyjmujemy również zamówienia na ciasta, torty i inne wypieki. To idealna opcja, dla tych, którzy chcą zabrać ciasto do domu i cieszyć się smakiem wspólnie z bliskimi podczas domowych biesiad i imprez okolicznościowych, czy świąt.

wypieki

od święta

Każde święto ma swoje atrybuty. Bazując na tradycji staramy się zadbać o to, aby nasi goście mogli nie tylko na miejscu zjeść okazjonalne wypieki podczas przypadającego święta, ale również zamówić je odpowiednio wcześnie i zabrać do domu lub do znajomych.

Pączki w Tłusty Czwartek, czy rogale z białym makiem na Św. Marcina to nasze główne wypieki „Od Święta”, które cieszą się u nas ogromnym powodzeniem. Każdorazowo przygotowujemy je z wielkim staraniem, bazując na uczciwych składnikach, po to aby dać Wam to, czego oczekujecie.